Zespół

Skupiamy specjalistów z zakresu podatków,
prawa i ekonomii.

Wnosimy również własne doświadczenia jako przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. Rozumiemy kwestie nurtujące biznes i wiemy jak dobrać rozwiązania skuteczne i bezpieczne w danej sytuacji. To co nas cechuje i odróżnia od korporacji to bliska współpraca z kadrą finansową i zarządzającą klienta, skutkująca zaufaniem i budową trwałych relacji. Doradzamy osobom fizycznym jak i przedsiębiorstwom międzynarodowym.

Magdalena Zawadzka

Partner, Doradca podatkowy Podatek dochodowy, VAT i podatki lokalne

+48 664 718 661


czytaj więcej
Magda od 15 lat wspiera i doradza polskim oraz międzynarodowym przedsiębiorstwom we wszystkich tematach podatkowych. Specjalizuje się w podatku dochodowym oraz VAT. Brała udział w wielu procesach restrukturyzacyjnych, w tym w połączeniach i przejęciach firm (M&A).

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w firmie Wielkiej Czwórki.

Magda jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W Icon Advisory Magda odpowiada za podatek dochodowy, VAT oraz podatki lokalne.

Rafał Krysa

Radca prawny


+48 660 533 445


czytaj więcej
Rafał jest radcą prawnym w ICON Advisory działającym w charakterze of counsel.

Zajmuje się głównie prawem gospodarczym – prawem spółek handlowych oraz prawa umów handlowych. Prowadził z powodzeniem wiele postępowań przed sądami administracyjnymi i powszechnymi. Uczestniczył w kompleksowych projektach restrukturyzacyjnych, w tym o charakterze międzynarodowym. Doświadczenie zdobywał między innymi pracując w jednej z firm z tzw. Wielkiej Czwórki.

Rafał jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Od 2013 r. jest wpisany na listę radców prawnych.

konsultant

Konsulant


.


czytaj więcej
Alicja jest członkiem zespołu świadczącego usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Bierze również udział w projektach dotyczących cen transferowych.

Alicja jest obecnie studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość.
parallax background

Doradzamy od 2005 roku. Wcześniej w ramach Big4 oraz korporacji międzynarodowych, obecnie w ramach własnego przedsięwzięcia.

15

lat doświadczenia

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami.


Kontakt